Kontakta oss

Victoria Hansson

Tillförordnad VD

Direkt 0150-48 91 19

victoria.hansson@oppunda.se

Johan Samuelsson

Claes Claesson

Arbetsledare El Service

Direkt 0150-48 91 07

claes.claesson@oppundael.se

Joel Fridén

Alexander Lordh

Tim Blomgren

Arbetsledare Vingåker

Direkt 0151-51 84 86

tim.blomgren@oppundael.se

Rolf Eriksson

Tomas Schön

Simon Westberg

Projektledare/Konstruktör

Direkt 0150-48 91 57

simon.westberg@oppundael.se

Tommy Andersson

Ansvarig område Säkerhet och Brand

Direkt 0151-51 84 88

tommy.andersson@oppundael.se

Patrik Björling

Servicetekniker/CANT

Direkt 0151-51 84 89

patrik.bjorling@oppundael.se

Charlie Schön

Servicetekniker/KNX

Direkt 0150-48 91 52

charlie.schon@oppundael.se

Tina Dahl

Marknad

Direkt 0150-48 91 15

tina.dahl@oppundael.se

Micke Widell

Lager/Logistik/Butik

Direkt 0150-48 91 04

micke.widell@oppundael.se

Niclas Moqvist

Butik Vingåker

Direkt 0151-51 84 81

vingaker@elon.se

Jens Sjunnesson

Lager/Logistik

Direkt 0150-48 91 00

jens.sjunnesson@oppundael.se

Läs även

Entreprenad

Oppunda El din kompletta elentreprenör med kompetens och organisation från konstruktion till komplett installation med en mängd spetskompetenser.

Service & teknik

Våra kompetenta servicelektriker tar hand om din elinstallation. Nyinstallation såväl som reparation och underhåll.

Larm & säkerhet

Vi och våra kunniga säkerhetstekniker är din certifierade säkerhetsentreprenör. Behöver du hjälp inom larm och säkerhet kontakta oss.

Butik

Välkommen till vår Elon butik i Vingåker. Vi säljer vitvaror & hushållsmaskiner från marknadens mest kända varumärken.