Kontakta oss

Victoria Hansson

Claes Claesson

Arbetsledare El Service


Direkt 0150-48 91 07


claes.claesson@oppundael.se

Tim Blomgren

Arbetsledare Vingåker


Direkt 0151-51 84 86


tim.blomgren@oppundael.se

Joel Fridén

Projektledare & Solceller


Direkt 0150-48 91 08
SMS 073-071 72 81

joel.friden@oppundael.se

Alexander Lordh

Projektledare


Direkt 0150-48 91 02
SMS 073-746 06 77

alexander.lordh@oppundael.se

Charlie Schön

Projektledare & KNX


Direkt 0150-48 91 52


charlie.schon@oppundael.se

Patrik Björling

Servicetekniker/CANT/Fiber


Direkt 0151-51 84 89


patrik.bjorling@oppundael.se

Robin Berglind

Projektledare & Arbetsledare


Direkt 0150-48 91 58


robin.berglind@oppundael.se

Tommy Andersson

Ansvarig område Säkerhet & Brand
Behörig ingenjör brandlarm


Direkt 0151-51 84 88
SMS 070-967 91 99

tommy.andersson@oppundael.se

Håkan Olofsson

Tomas Schön

Samuel Tornell

Behörig ingenjör inbrottslarm


Direkt 073-063 90 66


samuel.tornell@oppundael.se

Tina Dahl

Simon Westberg

Konstruktör/Solceller


Direkt 0150-48 91 57


simon.westberg@oppundael.se

Stefan Sjöstedt

Behörig ingenjör inbrottslarm


Direkt 072-145 27 38


stefan.sjostedt@oppundael.se

Göran Forsberg

Ansvarig kvalitét & miljö


Direkt 0150-48 91 51


goran.forsberg@oppunda.se

Niclas Mokvist

Butik Vingåker


Direkt 0151-51 84 81

niclas.mokvist@elon.se vingaker@elon.se

Micke Widell

Lager/Logistik/Butik


Direkt 0150-48 91 04


micke.widell@oppundael.se

Jens Sjunnesson

Annika Pettersson

Reception/Administration


Direkt 0150-48 91 18


annika.pettersson@oppunda.se

Åsa Carlsson

Beatrice Edling

Ekonomi/Löneadministration


Direkt 0150-48 91 17


beatrice.edling@oppunda.se